DJ Silent (Tomáš Tichý) - začal jsem pouštět CD v roce 1998 v klubu Fan Favorit, kde se konaly rockotéky Big Bang a hlavně vysokoškolské večírky, na které nikdy nezapomenu. Pořádal jsem tam i legendární Depeche Mode party, které se později přesunuly do klubu Mersey, Metra a nyní na Melodku. I ve svém novém působišti akce mají nemalou návštěvnost.

Na Favále pod vedením pana Maňáka jsem strávil rok, a poté začal hrát s René Kevričem v Molly´s Irish Pub a starat se o dramaturgii a reklamu této hospůdky. V této době již vystupuji pod svým novým jménem DJ T.O.M., které jsem si změnil díky přechodu z rockového klubu do tanečního prostředí.

Když má spolupráce s Reném skončila, putoval jsem do Malého Babylonu, abych se zde půl roku věnoval hraní a staral se o produkci a promotion. Po této etapě začíná dlouhodobé působení v klubu Mersey, kde jsem se stal rezidentním DJem, produkčním a také marketingovým managerem.

Šest let jsem se staral o klub Mersey pod záštitou V. Pálenského, avšak vzhledem k vypršení smlouvy a převzetí klubu původním majitelem P. Tesařem jsem přešel do nové role v Mersey - stávám se manažerem pátečních disko parties (hudba od 60.let). Od roku 2013 do 2015 jsem byl produkčním Livingstone clubu v Brně.

Kromě toho mě brněnské publikum mohlo pravidelně slyšet v klubech Metro music bar, Two Faces, Livingstone, Molly´s Irish pub, Babylon, Remix, Melodka aj., v Praze např.na oficiálních after party po koncertech skupiny DEPECHE MODE, a to Retro music hallu, Sasazu, Roxy aj.

Také jste mě mohli vidět i slyšet od roku 2005 na různých svatbách, firemních večírcích, narozeninových parties apod., kterých mám za sebou nemalý počet:-)

STYL HUDBY: hity od 60.let minulého století po současnost (oldies, 80's, 90's, pop, dance)