.

O mně

Jmenuji se Tomáš Tichý a proto přezdívka DJ Silent. 😉

Od malička mám rád hudbu, ke které mě vedl můj táta. Cca od 7 let jsem mým rodičům pouštěl na našem gramofonu písničky z naší vinylové sbírky, které milovali. Už v té době mi bylo jasné, že velice rád bavím lidi, a že bez hudby nemůžu být. Tak proč se s touto radostí nepodělit s ostatními na večírcích i v dospělosti. :-)

Na hraní miluji vytvoření atmosféry pro konkrétní událost. Odměnou je pro mě úsměv všech zúčastněných, kteří se zapojí a podilí se tancem nebo i zpěvem na dotvoření jedinečnosti jejich životního okamžiku.

Dýdžejinku se věnuji více jak 18.let. Nejdříve jsem hrával v klubech jak v Brně, tak i po celé ČR. V roce 2010 se mě profesně "ujal" nyní již můj tchán Jindra Eliáš (brněnská legenda). Naučil mě hlavně mluvit do mikrofonu, jak s lidima na parketě pracovat, bavit je, tak aby byli všichni spokojeni a parádně si zapařili. 😉 A tak jsem se začal více věnovat Dj hraní a moderaci po celé ČR nejen v Brně a okolí na svatbách, firemních a soukromých akcích.
V klubech, se ale pohybuji stále, můžete mě pravidelně vidět a slyšet např. ve Zlaté lodi, na Šelepce, v m13 klubu apod. 

Ve svatebních recenzích a referencích se můžete mrknout komu a jak jsem dělal večírek.☺️

Vytvořte si webové stránky zdarma!