Recenze

23.3.2024 jsme měli naši vysněnou Svatbu věděla jsem že chci najít někoho kdo se nám postará o super zábavj a skvělé písničky hledala jsem takzvaně na blind.. DJ Silent … už to jméno mě zaujalo a podle recenzí jsem si řekla že by to mohla být ta správná volba.. neváhala jsem a napsala jsem poptávku. Už po psaní které bylo milé a lidské jsem si řekla ano to je on!!! Tomáš naši svatbu opravdu rozjel. Výběr písní jsem nechala spíše na něm a opravdu nelituji! Skvělé moderování našich her,  hosté se bavili všichni byli spokojení a to je to nejdůležitější. Ještě jednou moc děkujeme, že jsi byl součástí našeho dne skvělá volba
Molerovi  

Kateřina

Nevěsta

23.3.2024 jsme měli naši vysněnou Svatbu♥️ věděla jsem že chci najít někoho kdo se nám postará o super zábavj a skvělé písničky♥️ hledala jsem takzvaně na blind.. 😀 DJ Silent … už to jméno mě zaujalo a podle recenzí jsem si řekla že by to mohla být ta správná volba.. neváhala jsem a napsala jsem poptávku. Už po psaní které bylo milé a lidské jsem si řekla ano to je on!!! Tomáš naši svatbu opravdu rozjel. Výběr písní jsem nechala spíše na něm a opravdu nelituji!♥️ skvělé moderování našich her 😀🙏 hosté se bavili všichni byli spokojení a to je to nejdůležitější ♥️ ještě jednou moc děkujeme že jsi byl součástí našeho dne ♥️ skvělá volba 🫶♥️

Molerovi ♥️

Kateřina

Nevěsta

"Na svatbu jsme hledali někoho, kdo nás vydrží bavit celé odpoledne až do noci. Našli jsme Tomáše a byla to pecka. Dostal volnou ruku při výběru hudby, skvěle odmoderoval i zábavu a hry. Je s ním perfektní domluva, nuda nehrozí pro žádnou věkovou kategorii. Díky za parádní večer :)"

Pavlína a Martin

Novomanželé

Ahoj Tome! Chtěli bychom ti s manželem ještě jednou poděkovat, že jsi náš svatební den udělal naprosto fenomenálním! Musíme ocenit tvůj záludný smysl pro humor😂 a samozřejmě všechno, co se týká moderování naší svatby a nejvíc tvou práci za dj pultem! Děkujeme za ochotu hrát prakticky cokoliv a komukoliv na přání, všichni byli naprosto nadšení a svědčí o tom i to,že od prvního tance většina hostů neopustila taneční parket😊 děkujeme,že jsi tam s námi byl a pomohl nám náš den prožít ve vší parádě! Přejeme mnoho dalších pracovních úspěchů a pro ty,kteří nad tímto Dj uvažují říkám NEVÁHEJTE! Nebudete litovat😊 děkujeme,manželé Řehákovi😊

Jarmila Řeháková

Nevěsta

Na Tomáše jsme narazili úplnou náhodou a nemohli jsme si vybrat lepšího DJ. Tomáš je naprostý profesionál. Skvěle celou akci moderoval a na večerní párty všichni hosté protančili boty. Během konzultace jsme probrali celý program a doladili playlist tak, aby vše bylo dle našich představ. Doufáme, že si naši svatbu užil alespoň z poloviny tak jako my a ještě jednou děkujeme 😉 Valouškovi.

Verča a Matouš Valouškovi

Novomanželé

"Tomáš hrál na naší svatbě ve Znojmě. Měli jsme svůj playlist, ale taky měl volnou ruku a bylo to dobře. Celá komunikace byla od začátku velmi přátelská, domluvili jsme se na všem. Tomáš společně s mojí svědkyní také odmoderoval velmi vtipně a trefně nějaké svatební hry a všechno proběhlo skvěle a velmi mile. Děkujeme ještě jednou 😉" 

Dáša a Martin

Novomanželé

"Člověk by nevěřil jak rychle ten čas letí a já si říkám ze jsem na něco zapomněla. Zapomněla jsem ti poděkovat za nás dokonalý policejní večer 18.6.2022. S manželem jsme si to hrozně moc užili, děkujeme za zkráceni prvního tance, děkujeme za výborne moderování her. Patří ti prostě jedno velké díky. Na to, že jsem vybírala hodně naslepo na internetu jsem moc vděčná ze jsem našla zrovna tebe ☺️ Jen cena psaná do e-mailu- 96,- Kč sice nakonec neplatila (dovolila jsem si menší vtipek), ale tento vtipný e-mail s krásnou cenou mě pouze utvrdil v tom, že chceme na náš večer zrovna tebe. Děkuji."

Žaneta a David

Novomanželé

"DJ Silent na naší svatbě vytvořil výbornou atmosféru, ve které si každý našel to své a bavil se bez ohledu na věk. Mockrát děkujeme :-)"

Katka

Nevěsta

Děkujeme za skvou hudbu a písně na přání. Naprosto s ničím nebyl problém :) Hosté se dobře bavili a moc Silenta chválili ))) Ať se ti ve všem daří! Ještě jednou dík!

Lesia a Peter

Novomanželé

"Děkujeme Tomovi za skvělou hudbu a zábavu na naší svatbě. Všichni jsme se moc bavili. Určitě jeho služby zase využijeme."

Markéta a Mirek

nevěsta a ženich


"Tomase jsme si vybrali na nasi kvetnovou svatbu v Ocmanicich a muzu ho cistym svedomim doporucit. Tomas odvedl skvelou praci.

Od prvniho kontaktu byl velice pratelsky, vstricny, rychle reagoval a byla s nim snadna domluva.

Na miste byl vcas, vse bylo tak jak jsme se predem dohodli a spoustu veci nam i sam poradil, podle svych zkusenosti ze svateb.

My i hoste byli nadseni z jeho videodiskoteky, je to uzasny bavic a moderator. Svatba s jeho produkci byla super ;)"


Eliška

nevěsta

"Dj Silent je člověk na pravém místě. Díky němu bylo o zábavu postaráno. Bavil hosty, hry upravoval dle potřeb a bujarosti hostů, dokázal zvednout ze židle i lidi, kteří na jiných akcích či svatbách jenom sedí.

Jde vidět, že když je práce zároveň i koníčkem, tak to jde znát.

Ještě jednou moc děkujeme za celý večer a vřele doporučuji všem, kdo se chce na svatbě skvěle bavit."

Lucie a Pavel

ženich a nevěsta

"Moc děkujeme za skvělou zábavu a moderování důležitých okamžiků naší svatby 🙂 všichni hosté byli moc spokojeni a bavili se, Dj Silent umí skvěle vycítit co lidi baví a podle toho hraje, aby zábava nevázla, moc děkujeme ☺️"

Karolína

nevěsta

"S Tomem jsme byli na svatbě velmi spokojení. Veškerý program moderoval zábavně a organizační věci sděloval příjemnou formou. Na svatbě jsme měli dost dětí, ke kterým se choval mile, i když okupovali jeho DJ pultík. Večerní hudbu odhadl také dobře. Všichni se dobře bavili a o to nám šlo."

Petr a Barča

Novomanželé

"Toma můžu s klidným srdcem všem doporučit. Nejen že nám skvěle zahrál, ale také svatební párty odmoderoval a poskytl organizační rady ze svých zkušeností. Dále také oceňuji, že je DJ Silent velmi přátelský a otevřený a měla jsem pocit, že máme na svatbě kamaráda a ne cizího člověka. Poslední, co bych vyzdvihla, je dobrá komunikace a rychlá reakce "

Tereza Dokládalová

Nevěsta

"Všemi deseti doporučuji - pohodový, přesně naladěný na přání hostů a ochotný a trpělivý přístup byl pro novomanžele a celý večer zárukou svatební párty, která fakticky stála za to! :) Díky!"

WeWine

Event agency

"Obrátiť sa na DJ Silenta ako svadobného DJa bolo perfektné rozhodnutie! Pesničky podľa nášho vkusu, nerozhodila ho ani požiadavka na punkový alebo latino set. Bavili sa mladí i starí a sme hrozne radi, že takto prispel k nášmu skvelému svadobnému dňu."
Monika & Vlado 

Monika a Vlado

Novomanželé

"DJ Silent nám hrál na svatbě, střídal se s živou kapelou. Vše klaplo skvěle a hlavně pohodově a přirozeně. Večerní DJ párty byla luxusní a budeme dlouho vzpomínat. Díky Tome :)

Jarek Pohanka

Ženich

"Čau, Tome díky za tvé služby, bylo to super!! Jsme moc spokojeni. "

Jan Malina

Ženich

"Dj Silent byl nejlepší volba. Komunikace před samotnou svatbou byla super, se vším nám poradil co a jak chodí, dal nám různé typy.
Kromě super hraní je taky skvělý moderátor, odmoderoval nám celý den od krájení dortu, přes první tanec až po samotné hraní her. Děkujeme moc za skvělou svatbu!
Dáša a Michal Černí " 

Dáša a Martin

Novomanželé

"Jako svatební agentura spolupracujeme s dj prakticky každý víkend, s Tomem je výborná domluva, na všechny naše požadavky neměl problém reagovat a atmosféra na svatbě byla vynikající. Těšíme se na další možnou spolupráci :) "

Kouzelná Svatba

Svatební agentura

"Tomáš, alias DJ Silent byl prostě super. Díky jeho výkonu vzpomínáme na svatbu jako na super párty. Hlavní co bychom vyzdvihli krom humoru, moderování a sázení songů je to, jak se začlenil do kolektivu svatebčanů. Vlastně to vypadalo, jako by to byl člen rodiny, který se zná se všemi svatebčany o to snáz se rozjela taková párty, jaká se rozjela. Klobouk dolů Tome, jsme maximálně šťastní, že jsme vsadili na tebe! Ještě jednou díky ."

Daniela a Lukáš Kapitánovi

Novomanželé

"Moc děkujeme! Ten nejlepší DJ, kterého jsme si na svatbu mohli přát! Domluva naprosto pohodová. Přáli jsme si na svatbu hudbu 80. a 90. let, nic víc nebylo třeba dodávat, DJ Silent vybral ty nej hity, na které tančily a zpívaly všechny věkové kategorie. Hosté byli nadšení, díky! "

Tomáš

Ženich

"Chtěli bychom velice poděkovat panu Tomášovi Tichému za skvěle odehranou a odmoderovanou svatbu. Vše bylo jedním slovem perfektní, ať to bylo rozložení her, moderování, hraní dle libosti, prostě vše super. Zavděčil se úplně všem a rádi na něj vzpomínáme. Co se týče muziky na oslavách je jedna z nejdůležitějších věcí a proto za nás doporučujeme pana DJ Silenta (Tomáš Tichý). Je prostě TOP a těšíme se na další akci kde nás bude opět doprovázet. Zdravíme ze Znojma Petra, Martin Navrátilovi a všichni svatebčané. ."

Petra a Martin

Novomanželé

"Ahoj Tome, moc dekujeme za super organizaci, myslim, ze se vsichni moc bavili. Hodne stesti v zivote a at se ti moc dari 😊"
Terka a Martin 

Tereza a Martin

Novomanželé

""Super Dj.
Vyborná komunikace a bezproblemové jednání.
Na naší svatbě se ujal i moderovaní her, které měly připravené svědkyně a vše probíhalo a odsýpalo jak mělo. Světla a hudba bezva.
Byli jsme moc spokojeni. Děkujeme S+P." " 

Sandra a Petr

Novomanželé

"Energický jedinec se smyslem pro humor, přátelským přístupem a velmi dobrými moderátorskými schopnostmi. Pro naši svatební akci rozhodně skvělá volba, kterou bychom zopakovali ;-). Děkujeme za skvělý večer! Milan a Barbora
"

Barbora Nováčková

Nevěsta

Tomáše můžeme jenom doporučit!
Plusy:
+ perfektní dohoda
+ vše na čem jsme se domluvili tak klaplo, včetně užitečných rad.
+ fakt dobrej playlist!

Mínusy:
- v okamžiku, kdy to Tomáš za mixákem rozjel, tak šly stranou i "svatební hry", které měly případně zachránit zábavu. Všichni totiž jeli nonstop až do noci. Mínus to byl jen za svědka, který celý týden chystal hry a pak na ně v zápalu tance zapomněl 🙂
Jestli se budeme někdy ženit/vdávat znovu, tak si DJ Silenta pozveme zase 😃
Takže díky a třeba někdy na slyšenou !!!"

Marcela a Tomáš

Novomanželé

"Jsme moc rádi, že jsme se na Tomáše (DJ Silenta) obrátili, aby nám moderoval a hrál na naší svatbě. Hledali jsme dje se zkušenostmi a hlavně pozitivního a přátelského člověka, kým, jak jsme se sami přesvědčili už na prvotní schůzce, Tomáš rozhodně je. Na všem jsme se domluvili předem a jak jsme se domluvili, tak se také stalo dle našich představ. Hudba byla celý večer skvělá a moderování zábavy přímo super!!! Na nějakých žánrech a písničkách jsme se domluvili, všem ochotně zahrál na přání, prostě bomba. Všichni jsme se parádně bavili až do brzkých ranních hodin. Jsme hrozně rádi, že jsme i s Tomem oslavili náš významný den. Děkujeme, Marťa a Tom "

Martina a Tom

Novomanželé

"Ahoj Tome,
děkujeme za skvělou zábavu na naší svatbě. Zapadl jsi mezi nás, jako bys byl jeden z našich pozvaných kamarádů. Vůbec jsme neměli pocit, že jsme tě viděli teprve podruhé v životě 😊. Už během svatby mi několik hostů, včetně ženicha říkalo, že jsem tě dobře vybrala a že jsi super. Parádně jsme si zatancovali a mělo to jen jednu jedinou chybu, až to že jsi musel skončit a jet domů 😊
Šárka a Vojta Pazderkovi " 

Šárka a Vojta

Novomanželé

"Toma jsme si vybrali úplně na poslední chvíli, protože jsme měli menší rodinnou svatbu a původně jsme neměli v plánu si tam nechat od někoho zahrát. Byli jsme velmi mile překvapeni jakej to je sympaťák a hlavně moderátor! Zahrál mix písní pro všechny věkové kategorie, takže si tam každý našel to své. Můžeme jen doporučit :) 

Marek

Ženich

"DJ Silent výborná volba.
Hudební produkce vyhovovala všem věkovým kategoriím i národnostem :-).
Žádné obehrané hity, skvělé ozvučení, světelná show.
Byli jsme v jenom kole.
Video projekce to oživila. Moderování soutěží napomohlo organizaci zábavy. Jsou vidět zkušenosti. Jako osoba, přátelský, odpovědný, dochvilný.
Nebyla jediná skulinka, co by se dalo vytknout.
Mohu jenom doporučit. Velké díky. "

Silvia a Tomáš

Jméno firmy

"Tomášovo umělecké jméno DJ Silent známe již déle a vybrali jsme si jej okamžitě na první dobrou.
Na svatbě rozhodně nezklamal a rozjel zábavu až do pozdních hodin. Rozhodně se nikdo nenudil, naopak všichni řádili o sto šest :)" 

Honza

Ženich

"Výborná dohoda, perfektní výběr hudby a super párty. Můžeme doporučit! "

Tomáš

Ženich

"Ty to máš holt v krvi. Naši svatbu si udělal totálně brutálně skvělou. Nikdy na to nezapomenu. Děkuji"

Radim

Ženich

"Ahoj Tomáši,
nám i našim kamarádům se večer moc líbil.
S DJ Silentem jsme byli spokojeni a doporučujeme ho, umí večírek pořádně rozjet!
Martin" 

Martin

Ženich

"Ahoj Tome,
Moc Ti děkujeme za skvělý výkon na naše svatbě! Domluva výborná, hosté si Toma (dj Silenta) velice oblíbili, vůbec neměl problém začlenit se do kolektivu svatebčanů. Moderování na jedničku, hudba skvělá, prostě pecka! Jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě Tebe.
Ještě jednou velké díky! ." 

Dana a Pavel

Novomanželé

"S DJ Silentem naprostá spokojenosti. Dobře se s ním komunikovalo, na svatbě udělal skvělou atmosféru, všichni se bavili.
Doporučujeme.
Jana a Michal Polovi " 

Jana a Michal

Novomanželé

"Jak za nás, tak myslím, že i za naše svatební hosty můžeme Tomáše jen doporučit. Pohodový přístup, skvělá atmosféra, citlivě volené písně a trefné moderování, to vše dotvořilo naší svatební oslavu tak jak jsme si přáli. Děkujeme! "

Zlatuše

Nevěsta

"Na DJ Silenta jsme narazili při našem hledání svatebního DJ. Po hladkém zkontaktování jsme se domluvili na osobním setkání a bylo rozhodnuto.

Řekli jsme si, jak bychom si náš den co se týče hudby a zábavy představovali, vybrali jsme si pár písní i interpretů a zbytek nechali na DJ.

Po příjezdu na svatbu si Tomáš bleskově vybalil aparaturu a pustil se do hraní. V průběhu večera nám byl k dispozici jak on tak i jeho technika.

Silent přesně věděl kdy a co zahrát, svatebčané se moc bavili. Byla to opravdu vydařená akce.

Tomáš je sympaťák, který ví co dělá a můžeme ho jen doporučit."

Veronika a Bohdan Kalašovi

Veronika a Bohdan

Novomanželé

"Musíme říct za všechny, že DJ Silent by naprosto skvělý!!Skvělá atmosféra, parádní pecky. Pařila celá věková kategorie! Můžeme jenom doporučit pěkně navodil atmosféru, byla s ním bezva domluva! Děkujeme!! "

Zuzana

Nevěsta

"DJ Silent naštěstí nedělá čest svému jménu a tichý je opravdu jenom příjmením, takže z naší svatební party udělal opravdu nezapomenutelnou partyhard, kterou jsme si maximálně užili my i naši hosté. Skvělá hudební dramaturgie doplněná osobitým moderováním perfektně dotvořila atmosféru naší svatby. Zvláště na song It´s my life od Dr. Albana v Silentově podání nikdo z nás asi nezapomene! :-) Tome, děkujeme moc za skvělou zábavu, za čepici :-) a doufáme, že jsme se neviděli naposledy."

Danda a Kačka Wolfovií

Novomanželé

"Děkujeme Tomovi za skvěle odmoderovanou a odehranou svatbu. Už dlouho jsme si takhle nazapařili. Tom je velice přátelský, komunikativní a ochotný. Předem jsme se domluvili na všem potřebném a Tom nám dobře poradil. Nedělalo mu problém se přesunout na svatební hry do venkovních prostor. Při svatebním kvízu se všichni parádně bavili. Můžeme všem vřele doporučit.

Jarda a Jitka 

Jarda a Jitka

Novomanželé

"Ahoj Tome,
moc děkujeme za super večer. Moc si vážím playlistu, moderování celé akce a také promítání na plátno. Lidi se parádně bavili. Je vidět, že vše děláš srdcem a jsi v tom dobrý. Ještě jednou velké díky a určitě tě budeme chválit všude kde budeme." 

Petr

Ženich

"Ahoj Tome,
Děkujeme za super zábavu hlavně při hře "kočár" 😁😁 Sice nás Kočí byl trochu drzý ale naše polské klisny neboli koně to ustály.
Děkujeme za skvělou hudbu a písně na přání i při ne moc velkém počtu svatebčanů to byla pecka.
Ať se ti daří také v manželství a doufáme že tě ještě někdy využijeme 😉😉😉
moc děkujeme manželé Wasserbauerovi"

Iwona

Nevěsta

"Nejlepsi dj co zname ☺ "

Jiří

Ženich

"Ahoj Tomáši, chtěl jsem ti poděkovat společně s Markétou za úžasný večer a zábavu kterou jsi dokázal vytvořit. Opravdu díky za celé odpoledne a večer.
Pokud bude potřeba rádi se na tebe opět obrátíme.
Vláďa a Markéta Šírovi. " 

Markéta a Vláďa

Novomanželé

Vytvořte si webové stránky zdarma!